2012 m. lapkričio 30 d., penktadienis

Telemanijos pradžia

Sveiki tie, kurie skaitote.


Visų pirma, iš BLOGo pavadinimo jau turbūt supratote, kokia bus jo tema. Televizija yra vienas geriausių išradimų ir puikiausias laisvalaikio praleidimo būdas. Bent jau man. Knygų skaitymas man neatrodo labai prasmingas, o laisvą laiką reikia leisti tik taip, kaip patinka. Tad tik pasitaikius laisvai minutei skubu žiūrėti  kokio nors serialo.

Prie televizijos esu prilipęs jau seniai, tačiau maniakinis amerikietiškų serialų žiūrėjimas man gana naujas. Viskas turbūt prasidėjo su serialais "Dingę" ir "Daktaras Hausas", kuriuos žiūrėjau per lietuviškas televizijas. Nusprendus pasikapstyti kiek giliau, supratau, jog tai - tik ledkalnio viršūnė. Tad dabartinis žiūrimų serialų arsenalas susideda ir iš tebeeinančių, ir iš pasibaigusių projektų.

Nors esu ir gan didelis filmų mėgėjas, jiems šiame BLOGe dėmesio per daug nebus. Jei ir darysiu filmų apžvalgas, jos gali būti kiek pavėluotos ar susijusios su kokiomis nors aktualijomis (artėjantys padovanojimai ar panašiai). Svarbiausioms kino pasaulio naujienoms abejingas likti nesiruošiu, jas stengsiuosi aptarti arba čia, arba Facebooke. Iš karto įspėju, kad tarp mano mėgiamų filmų tikrai nėra festivalinių ir gurmaniškų kūrinių. Sorry, bet dviejų su puse valandų norvegų filmas apie kirpėjo gyvenimą (true story) - ne man.

Apie mano žiūrimus serialus ir nuomonę apie kiekvieną seriją sužinosite penktadieniais. Draminių serialų kategorijoje pas mane kol kas karaliauja "Homeland", "Boardwalk Empire", "Castle", jau pasibaigusios "24 valandos" bei kol kas atostogose esantis "Breaking Bad". Komedijos žanras susideda iš "How I Met Your Mother", "Modern Family", "Big Bang Theory" bei naujajame NBC sezone debiutavusio "Go On" su "Draugų" žvaigžde Matthew Perry. Nors pase aš nebe vaikas, animacija manęs neaplenkia. Savaitę visada pradedu su "American Dad", "Family Guy" ir legendiniais "Simpsonais".

BLOGų pasaulyje nesu visiškas naujokas, nors ekspertu vadintis taipogi negaliu. Sportomano BLOGą rašiau   apie 5 mėnesius, tačiau patekau į šiokią tokią krizę. Šių dviejų BLOGų nemaišysiu, nors Sportomano taip greitai irgi nenumarinsiu. Tikiuosi, kad į šį BLOGą ateinu ilgesniam laikui.

Telemano BLOGą taip pat galite rasti Facebook. Ten stengsiuosi visus supažindinti su svarbiausiomis kino bei TV naujienomis, pateikti čia neįtrauktų minčių. Jeigu sugalvotumėte šiuo puslapiu pasidalinti su draugais, būčiau ypatingai dėkingas :)

Dėkui už skaitymą ir tikiuosi, jog čia lankotės ne paskutinį kartą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą