2013 m. sausio 14 d., pirmadienis

Antrosios 2013 m. televizijos sezono pusės naujienos

JAV televizijos sezonas jau persirito į antrąją pusę, o tai reiškia, jog kai kuriuos vilčių nepateisinusius serialus pakeičia nauji. Antrosios sezono pusės (mid-season) premjeros būna pastebimai silpnesnės ir rečiau įsitvirtinančios televizijų tinkleliuose ilgesniam laikui, bet niekada negali žinoti kada kas nors iššaus. Trumpai pristatau populiariausiose JAV televizijose pasirodysiančius serialus

Serialas "The Americans"

The Following (nuo sausio 21 d. per FOX, youtube, IMDb)

Praėjus aštuoneriems metams po serijinio žudiko suėmimo paaiškėja, kad kažkas bando sekti jo pėdomis. Nusikaltimų tyrimui grįžta į pensiją išėjęs agentas. Vaidina: Kevin Bacon, James Purefoy.

Do No Harm (nuo sausio 31 d. per NBC, youtube, IMDb)

Neurochirurgas supranta, jog jo jau nebeveikia serumas, kontroliuojantis pavojingą "antrąjį aš" (alter ego). Kas vakarą Džeisonas persikūnija į pavojingąjį Ianą. Vaidina: Steven Pasquale, lietuvių kilmės Ruta Gedmintas.

Deception (nuo sausio 7 d. per NBC, youtube, IMDb)

Miršta turtinga visuomenės veikėja, o jos geriausia vaikystės draugė, dabar tapusi detektyve, įsiskverbia į jos šeimą ir iš vidaus bando ištirti šios mįslingos mirties aplinkybes. Daugelio labai laukiama premjera, nors pirmoji serija buvo įvertinta itin prastai. Vaidina: Victor Garber, Meagan Good, Tate Donovan.

1600 Penn (nuo sausio 10 d. per NBC, youtube, IMDb)

Nauja komedija, pasakojanti apie Baltuosiuose rūmuose gyvenančios pirmosios JAV šeimos nuotykius. Vaidina: Bill Pullman, Jenna Elfman, Josh Gad.

Zero Hour (nuo vasario 14 d. per ABC, youtube, IMDb)

Pagrobiama antikinių laikrodžių kolekcionierė. Jos vyras netyčia atranda lobių žemėlapį, galintį jį atvesti pas žmoną. Skamba banaliai, bet yra pora rimtesnių aktorių, tad labai blogai neturėtų būti. Vaidina: Anthony Edwards, Jacinda Barrett, Scott Michael Foster.

Red Widow (nuo kovo 3 d. per ABC, youtube, IMDb)

Nužudomas ramų gyvenimą gyvenančios moters vyras. Siekdama išsiaiškinti nužudymo motyvus, moteris supranta, jog vyras buvo įsivėlęs į mafijos gyvenimą. Kasmet vis atsiranda naujų serialų apie mafiją, tarsi tikimasi naujus "Sopranus" padaryt... Vaidina: Radha Mitchell.

The Family Tools (nuo gegužės 1 d. per ABC, youtube, IMDb)

Šeimos galvą netikėtai ištinka širdies smūgis ir nevykėlis jo sūnus privalo perimti tėvo verslą. Vaidina: Kyle Bornheimer, J.K. Simmons, Leah Remini.

The Carrie Diaries (nuo sausio 14 d. per CW, youtube, IMDb)

O taip, atvyko tai, ko visi vyrai taip laukė (įjunkit sarkazmo rėžimą) - "Sekso ir miesto" priešistorė. Čia bus pasakojama apie populiariojo serialo heroję Carrie Bradshaw ir jos paauglišką gyvenimą devintajame dešimtmetyje. Moterims patariu: jei nenorit susigadinti nuomonės apie "Seksą ir miestą", serialo rekomenduočiau nežiūrėt (nors čia kitų kūrėjų darbas). Vaidina: AnnaSophia Robb.

The Americans (nuo sausio 30 d. per FX, youtube, IMDb)

Pasakojimas apie rusų šnipų šeimą, Šaltojo karo metais atvykusią gyventi į JAV. Viena laukiamiausių naujienų. Vaidina: Keri Russell, Matthew Rhys.

Cult (nuo vasario 19 d. per CW, youtube, IMDb)

Seriale pasakojama apie išgalvotą realybės šou "Cult", kurio sumanytojas pagrobia ir palaužia žmones į savo pusę. Šis šou žurnalistui Džefui atrodo visiška nesąmonė, tačiau netikėtai pradingsta jo brolis, kuris buvo didžiulis šou gerbėjas. Vaidina: Matt Davis, Robert Knepper, and Alona Tal.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą