2013 m. liepos 18 d., ketvirtadienis

Teisingos "Emmy" nominacijos


Šiandien dieną buvo paskelbtos "Emmy" nominacijos ir pagrindines kategorijas galite rasti čia. Aš tradiciškai su "Emmy" nesutinku ir pateikiu alternatyvų ir teisingą nominantų sąrašą. Apdovanojimai yra tokie dalykai, kuriuose yra vertinama objektyviai, o ne pagal patiko/nepatiko principą. Visų šių serialų aš tikrai nesu matęs, bet tuos, kuriuos mačiau, objektyviai įvertinti tikrai galiu, ką dabar ir darau.

Geriausias serialas (drama)
Be jokių skrupulų pakeisčiau "Homeland" ir "House of Cards". Ne vien dėl to, kad pirmojo kokybė krito labai smarkiai, bet ir todėl, jog dramine prasme šįkart neparodyta nieko ypatingo. Antra sezono pusė buvo kaip kažkoks nelogiškas veiksmo filmas.

"House of Cards" labai gerai veikia kaip pramoga, nepaisant to, kad turi labai gerą kūrybinę komandą ir kone neribotus išteklius, bet galiausiai labai kenčia nuo mano išrasto "Deksterio" komplekso, kuomet nekreipiama dėmesio į antro plano istorijas.

Juos reikia keisti į "Justified" ir "The Americans". Ir dėl vienos priežasties, siejančios šiuos du serialus. Jie puikiai suderina istoriją, dramą ir veiksmą, ko geriausi serialai daugiausia ir turi, todėl į šį sąrašą jie įsilietų puikiai. Abiejų šių serialų paskutinieji sezonai (nepaisant to, kad "The Americans" tai buvo debiutas) buvo neįtikėtinai geri ir pagarbos nusipelno.

"Downton Abbey" matęs nesu, bet iš pastarųjų kritikų vertinimų (kurie buvo, švelniai tariant, žiaurūs) serialą drąsiai būtų galima pakeisti "Hannibal".

Geriausias serialas (komedija)
Dideli reitingai nėra lygu gera kokybė. Kalbant apie televiziją, labiau būdingas atvirkštinis variantas. Todėl "The Big Bang Theory" čia būti tikrai nenusipelno ir privalo užleisti vietą "Parks and Recreation". Pastarasis serialas, nepaisant to, kad nedaug trūko iki jo atsisakymo, demonstravo stebėtina kokybę, kol kas geriausią, kokią yra rodęs.

Geriausia aktorė (drama)
Facebook'e jau šiek tiek paaiškinau, bet galiu dar kartą. Robin Wright yra labai gera aktorė, ir aš ją mačiau ne kartą puikiuose vaidmenyse, bet šis (dėl scenaristų kaltės) buvo tiesiog tragiškas. Ji nieko neveikė ir vien dėl potencialo apdovanoti negalima nieko.

Kuo keisti? Didžiausiu šių metų atradimu ir didžiausiu "Emmy" nusivylimu: Tatiana Maslany. "Orphan Black" gal nėra per daug gerai žinomas serialas, bet mergina vaidino tokiam lygmenyje (ir daugiau ne iseptyniuose vaidmenyse), kad ilgainiui gali aplenkti - ir aš nejuokauju - Claire Danes.

Geriausias antro plano aktorius (drama)
Tai ilgą laiką buvo (ir tebėra) stipriausia "Emmy" kategorija, be konkurencijos. Į kiekvieną jos vietą galima įrašyti po 10 kandidatų. Ir visgi nei vienas jų turbūt nebūtų Bobby Cannavale. "Boardwalk Empire" trečiasis sezonas buvo tikrai neblogas, bet visgi ne dėl pagrindinio ten buvusio blogiuko, kuris ten buvo, bet veikė labai jau neaiškius ir netikslingus dalykus.

Į jo vietą pastatyti būtų galima daug ką, bet man logiškiausias pasirinkimas būtų Corey Stollas. Akivaizdu, kad "Emmy" balsuotojai įsimylėjo "House of Cards", tai būtų galima paminėti bent jau žmogų, kuris iš šio serialo tikrai yra kažko vertas. Aktorius jis buvo puikus ir padėjo Pyterio istorijai tapti stipriausia serialo dramine puse.

Geriausia režisūra (drama)
Išsirinkti ką pakeisti iš šio sąrašo sunku, bet veikiausiai pasirinkčiau "Boardwalk Empire". Ten labiau esmė yra brangiose dekoracijose ir kostiumuose, be jų vizualioji pusė nėra tokia stebuklinga. Bet galiu pasirinkti ką noriu, "Hannibal" stovi aukščiau galva už visus juos. Tai yra ne tik šių dienų, bet ir vienas iš visų laikų vizualiai gražiausių televizijos kūrinių, kurio kiekvienas kadras be jokių įspūdingų efektų ar dekoracijų yra pateikiamas taip gražiai, kad serialui galima atleisti už visus tuos žiaurumus.

Geriausias antro plano aktorius (komedija)
"Modern Family" aktorių kolektyvas yra labai stiprus, bet aš niekada nesupratau tokios meilės Jesse Tyler Fergusonui. Iš visų pagrindinių veikėjų jis visada būna labiausiai susikaustęs, gauna mažai eterio laiko ir nėra tokio paties lygio kaip jo kolegos. Ir nepaisant įspūdingo dalyko, jog šįkart Ericas Stonestreetas nebuvo nominuotas, rinkčiausi ne jį.

"Parks and Recreation" turi kitą brangakmenį nei Amy Poehler. Tai yra Robas Lowe, kuris tiesiog nuostabiai vaidina keistąjį Krisą. Jis yra vienas pagrindinių žmonių, vežusių puikų "Parks and Recreation" sezoną į priekį, todėl pagarbos tikrai nusipelno.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą