2013 m. rugsėjo 4 d., trečiadienis

Antrasis Telemano sezonas


Telemano BLOGo gimtadienis bus vėliau šį rudenį ir ačiū, kad jo dar nepamiršot. Čia ne apie jį.

Kad ir kaip dievinčiau JAV televiziją, gyvenu Lietuvoje, kur televizijos sezonas prasideda sulig vasaros pabaiga, nes būtent tada visi grįžta iš atostogų ir versdamiesi vienas per kitą nekantrauja pamatyti naujo šokių projekto. Todėl šis blogas, laikydamasis lietuviškų tradicijų, į kurias neįeina šiaudinės skrybėlės, naują sezoną pradeda rugsėjį.

Kuo šis sezonas bus ypatingas? Niekuo. Pradžia nebloga, ane?

Pagal vieną mano nenugalimų teorijų, kurias išvedžiau tik intensyviai jau kelintus metus gadindamas akis prieš TV ar kompiuterio ekraną, antras serialų sezonas dažniausiai būna jo silpniausias. Tam jūsų nuteikti nenoriu, nes iš kitų klaidų bandau mokytis. Ir bandydamas jų išvengti bei pirmajame sezone, kaip ir priklauso kiekvienam serialui, šiek tiek paeksperimentavęs, atsistojau į kiek pastovesnį kelią (nes tik tokiomis klišėmis aš moku šnekėti).

Todėl neapsimetinėju taip, kaip mūsų televizijos, ir nebandau slėpti tų pačių dalykų po kitais pavadinimais. Viskas kol kas liks taip pat, bent jau iki Naujųjų. Per vasarą, neatsisakydamas gyvenimo džiaugsmų, sugebėjau šiek tiek pasistūmėti į priekį su serialų žiūrėjimu, todėl iki gruodžio pabaigos sezoninių apžvalgų iš mano pusės turėtumėte sulaukti. Vėliau, kažkada žiemą, planuoju dar vieną oskarinių filmų maratoną, kuris šiemet nusimato ypatingai geras.

Kalbant apie ilgalaikius projektus - „Empire 500 iššūkį“ ir „Dingusių“ apžvalgas, - lieku optimistiškas ir planuoju juos baigti kažkada iki vasaros ar jos metu. Šie dalykai suryja nemažai laiko ir pastangų, tačiau net šeštojo dešimtmečio romantinės komedijos iš 500-tuko nesugeba numušti entuziazmo bei kažkokiu būdu verčia galvoti apie tolesnius projektus, kurie jau tikrai laukia (nors su filmais, įtariu, daugiau neprasidėsiu).

Ir visgi šio blogo pagrindinis tikslas yra televizija, kuriai, atsižvelgiant į laiką, norėčiau skirti daugiau dėmesio. Naujojo sezono pradžiai žadu skirti ypatingą dėmesį, o kai viskas nurims, galite tikėtis ir daugiau „Breaking Bad“ penkto sezono tipo apžvalgų (nors, žinoma, joks serialas po to neatrodys taip pat). Savo akiratį nuo blogo pradžios praplėčiau stipriai ir nuo šiol didelį dėmesį skiriu visiems naujiems serialams.

Sakysit, kam čia tas straipsnis, jei nieko naujo nepasakiau. Šiaip. Prieš kašę. Prastumt laiką. Nebijokit, taip nuobodu, kaip jums galėjo pasirodyti iš visų metų tvarkaraščio, nebus. Ką aš čia jums visas paslaptis atskleisiu. Ypač tuomet, kada aš dar nesu jų sugalvojęs...

O dabar marš krepšinio žiūrėt, ir kad kašės dėl serialų neaukotumėt. Čia mano darbas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą