2014 m. rugsėjo 19 d., penktadienis

Telemano savaitė #85


Boardwalk Empire. 5 sezonas. 2 serija. The Good Listener
Nenoriu atsibosti, bet jūs suprantate, kad dvi serijos iš aštuonių - ketvirtadalis sezono, - skirtos vien rodymui, kur veikėjai atsidūrė po šešių metų, yra baisus dalykas. Jos yra įdomios, tačiau savanoriškai jų niekas nedarytų ir visi žmonės tai supranta, o Terence'ui Winteriui, kuris parašė šią seriją, kalbų apie savanorišką sezono trumpinimą pasakoti tiesiog nereikia. „The Good Listener“ man patiko kiek labiau nei praėjusios savaitės serija turbūt dėl to, kad čia buvo visi man įdomiausi likę serialo veikėjai. Van Aldenas po Ričardo ir Džimio man visad buvo mėgstamiausias ir džiugu matyti, kad jis neprarado savo sugebėjimų. Jis vis dar yra visapusiškai sutrikęs vyras, socialiniame gyvenime nesugebantis tinkamai funkcionuoti, tačiau savo darbą jis išmano gerai, o pokalbiai su vaikais vis dar yra jo arkliukas. Iš visos serijos man labiausiai išsiskyrė Džilian istorija, kuri savo nuotaika yra visai kitokia nei likusios, ir sugebėjusi gan stipriai sukrėsti (jeigu ne dėl viena po kitos protestuojančių moterų, tai dėl pačios Džilian ramybės, kas visiško sveikumo irgi nesufleruoja). Kaponės istorija, tuo tarpu, viską atgaivina, nes išgirdę „Boardwalk Empire“ aprašymą žmonės dažniausiai ir pagalvoja apie blogus gangsterius, kurie daro labai blogus ir tuo pačiu kietus dalykus. Kaponė ir kiti nauji bei seni veikėjai (tarp jų įeina ir Nakio vaikiškas atitikmuo, kuris šioje serijoje man kvepėjo dirbtiniu bandymu surišti praeities ir dabarties įvykius, bet galbūt čia išimtis) per šias dvi serijas buvo pristatyti ganėtinai įspūdingai ir su potencialu, galinčiu tinkamai užbaigti serialą. Klausimas, ar tai jiems padaryti tikrai pavyks. 8/10

Masters of Sex. 2 sezonas. 10 serija. Below the Belt
„Masters of Sex“ šį sezoną turėjo kur kas daugiau problemų nei pernai. Nebuvo pagrindinės istorijos, kiekvienoje scenoje vyravo vis kitokie stiliai, kai kurie nauji veikėjai neturėjo ką veikti. Tačiau tie, kurie veikia - ir senieji, ir naujieji, - tai daro nuostabiai. „Below the Belt“ man nepadarė neišdildomo įspūdžio tiesiog dėl to, kad dabar buvo ne pasiduota, o persistengta. Istorijos šioje serijoje buvo nuostabios, scenarijaus prasme. Bilas pagaliau pripažįsta, kad visą gyvenimą engė savo brolį ir siekė jį valdyti pats, ir viskas subręsta į puikią konfrontaciją serijos pabaigoje, kai tiesa pagaliau išlenda, nors ji nepraverčia nei vienam broliui. Libė ir toliau stumiasi link žmonių, kurie potencialiai galėtų ja rūpintis, nors tie žmonės patys yra palaužti, o Libė nėra iš tų, kurie juos galėtų sutvarkyti. Virdžinijos bandymas sutvarkyti Barbaros gyvenimą per savo potyrius pas psichiatrą man vis dar lieka banalia siužeto linija, aiškiai skirta į paviršių iškelti pačios Virdžinijos problemas. Atrodytų, kad viskas nuostabu. Tik vizualiąja prasme viską buvo taip bandoma stumti iki galo, kad daug kas prarado savo vertę. Tamsi atmosfera, creepy dekoracijos ir gyvūnai, net muzika nuteikė, kaip ir buvo sumanyta, slogiai, tačiau atitraukė dėmesį nuo veikėjų, ko tokiose situacijose niekas nenori daryti. Man daugelį problemų atpirko Barbaros ir Lesterio suartėjimas, nes šį sezoną būtent jie yra antro plano MVP, bet persistengimas tokiuose serialuose irgi yra blogas dalykas. 7/10

Savaitės serialas - Boardwalk Empire

Savaitės scena - Masters of Sex. Brolių konfrontacija


Savaitės citata - Boardwalk Empire. 'Why do clouds float in the sky?' 'Is this for real?'

O kokius serialus šią savaitę žiūrėjote jūs?

2 komentarai:

 1. Sveikas Telemanai, pradėjau žiūrėti du serialus Fringe ir Supernatural, po kol kas siužeto kryptis labai patinka, tad noriu pasiūlyti juos pažiūrėti ir tau. Manau jei patiko serialas Lost tai irgi Fringe patiks, nes J. J. Abramso kurtas. Kuriame sutiksi vieną matytą veikėją iš Lost.
  Na o apie Supernatural tai pasakoti manau nereikia, būsi girdėjęs. Tad jei susigundysi pažiūrėti laabai lauksiu šių serialų apžvalgos ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Supernatural tikrai neketinu žiūrėti, ne mano stilius ir jau tiek serijų prikurta, kad beviltiška būtų bandyti pasivyt. O Fringe noriu pažiūrėti jau seniai ir po truputį link to judu, Turbūt kitąmet.

   Panaikinti