Puslapiai

2015 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis

JAV TV 2015: kas naujo, kas seno, kas gero


Praėjus „Emmy“ apdovanojimams galima atsiminti baisų dalyką: tie trys šimtai gerųjų serialų, kurių jūs nespėjot peržiūrėti per pastaruosius metus, rudenį gaus dar kelias dešimtis naujų draugų, kad nesugalvotumėt, jog turit per daug laiko. Apie laiko stoką jau trečius metus iš eilės priminsiu aš.

Kadangi skaitymo apačioje yra daug, ilgai nesiplečiu. Šįkart yra vienas straipsnis su visais naujais ir sugrįžtančiais serialais. Nauji serialai yra išdėstyti pagal pasirodymo datą, t.y. kuo jų premjeros data yra anksčiau, tuo aukščiau jie yra. Keletas serialų ir laidų jau prasidėjo, bet juos vis tiek čia įtraukiau, nes rudens sezonas yra rudens sezonas.

Prie naujųjų serialų rasite trumpus jų siužeto aprašymus, išankstines kritikų (ar, jei jau mačiau serialą, mano) reakcijas ir tai, kiek dešimtbalėj sistemoj laukiu tų serialų. Subjektyvu, bet pateikiu savų argumentų, o galiausiai spręsite jūs. Tik įspėju, kad kritikai šneka apie vieną prasčiausių sezonų naujų serialų atžvilgiu, todėl gerųjų išsirinkimas galbūt neatrodys taip baisiai kaip galėjo pasirodyti.

Artimiausiomis savaitėmis sulauksit straipsnio su mano jau peržiūrėtų naujų serialų apžvalgomis. Aišku, jei iki to laiko neišvarvės akys.

Po naujųjų serialų sąrašu rasite senųjų serialų sugrįžimo datas, bet apie tai pakalbėsim apačioje. Dabar jūsų dėmesiui - šio sezono naujienos.

Nauji serialai

Hand of God (IMDb, YouTube, rugsėjo 4 d. visas sezonas pasirodė iškart)
Serialas apie gyvenime nemažai klaidų dariusį ir į korupciją įklimpusį teisėją, kuris vieną dieną pradeda girdėti, kaip jam atrodo, Dievo balsą. Dabar jis privalo vykdyti tai, ką jam liepia aukštesnės galios. Kritikų reakcijos: žiauriai banalus serialas, netinkamai išnaudojantis Roną Perlmaną ir einantis pačiu paprasčiausiu keliu. Neradau nei vieno teigiamo atsiliepimo, visi kalba apie serialo sukeliamą depresiją. Laukiamumo indeksas: 3/10 (pabandysiu pirmą seriją, bet nieko rimto nebesitikiu).


Late Show with Stephen Colbert (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 8 d., kasdien)
Mano bene labiausiai laukta rudens premjera. „The Colbert Report“ buvo viena svarbiausių pastarojo dešimtmečio laidų JAV televizijoje, kur Stephenas Colbertas, apsimetęs naiviu respublikonus palaikančiu vedėju per humorą sugebėjo parodyti amerikietiškos politikos ir šiaip gyvenimo absurdą. Pridėjus ir tai, kad jis yra išgyvenęs tikrai daug ir žino, ką reiškia pralinksminti žmones, jis yra tobulas žmogus perimti porą dešimtmečių Davido Lettermano vestą laidą. Kol kas jis su tuo tvarkosi nuostabiai. Kritikų reakcijos: pats mačiau beveik visas laidas. Interviu puikūs, monologai taip pat. Kartais humoras yra atskiestas, kad apeliuotų į platesnę auditoriją, bet jis vis tiek veikia. Laukiamumo indeksas: 9/10 (ne 10 todėl, kad žinau, jog šita laida sudegins baisiai daug mano laiko, ko nelabai laukiu).


The Bastard Executioner (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 15 d., antradieniais)
„Sons of Anarchy“ kūrėjo Kurto Sutterio naujas darbas. Istorinis serialas, vykstantis XIV amžiaus Anglijoje, kur karo žiaurumų sukrėstas karys nori pabėgti nuo baisių žudymų. Vietoje to jis įsivelia į dar rimtesnį konfliktą ir į rankas privalo paimti budelio ginklą. Kritikų reakcijos: serialas susiduria su pagrindine Sutterio problema, kad jis nemoka pasakoti glaustų istorijų, kas žiauriai pakenkė „Sons of Anarchy“. „The Bastard Executioner“ siužeto yra mažai, bet jis yra ištempiamas, kas pakenkia ir veikėjams, ir istorijai, o fizinės kovos rimtesnio įspūdžio, kiek matau, niekam irgi nepadarė. Laukiamumo indeksas: 6/10 (vis dar norisi pabandyti pačiam).

Best Time Ever with Neil Patrick Harris (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 15 d., antradieniais)
Aktoriaus Neilo Patricko Harriso laida, kurioje žmonės linksminasi, šoka, dainuoja ir daro whatever the fuck jie daro. Kritikų reakcijos: dalį laidos pažiūrėjau ir pats, tai kokiu būdu NPH galėjo pasirašyti tokiam dalykui man yra visiškai neaišku. Pabaigos neturinti banalybė, lengviausi juokeliai ir dirbtinės šypsenos. Jei galvojot, kad Jimmy Fallonas yra blogai, pažiūrėkit šitą dalyką. Laukiamumo indeksas: 1/10 (nes žemiau už 1 nerašysiu).

Life in Pieces (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 21 d., pirmadieniais)
Komedija, pasakojanti tas pačias istorijas pagal tai, kaip jas mato kiekvienas serialo veikėjas. Daugiau iš aprašymo ar treilerio suprasti sunku. Kritikų reakcijos: panašu, kad ganėtinai keistas formatas veikia. Giriami aktoriai, humoras yra kokybiškas ir nekylantis vien iš paradoksalių situacijų, ir net jeigu tai, kiek serialas gali prigalvoti panašių istorijų, yra neaišku, kol kas viskas atrodo gerai. Laukiamumo indeksas: 8/10 (formatas ir Betsy Brandt tikrai domina).

Minority Report (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 21 d., pirmadieniais)
Pagal to paties pavadinimo 2002 metų Steveno Spielbergo filmą sukurtas serialas. Teoriškai jis yra filmo tęsinys, toliau pasakojantis apie tai, kaip praėjus 11 metų po „Pre-Crime“ organizacijos panaikinimo keli išskirtinius gebėjimus turintys žmonės vis dar gali sužinoti, kokie nusikaltimai bus įvykdyti ateityje, ir spėti jiems užkirsti kelią. Kritikų reakcijos: kritika pasiskirsčiusi - vieni lygina su filmu ir norėtų, kad serialas būtų kiek tamsesnis ir nagrinėtų gilesnes problemas, kiti giria serialo autentiškumą ir nebandymą lygiuotis į originalą. Reikės įsitikinti patiems. Laukiamumo indeksas: 6/10 (filmas nesužavėjo, kurti jo tęsinį nematau reikalo, bet reikia susitaikyti, kad dabar televizija bus pilna filmų adaptacijų).

Blindspot (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 21 d., pirmadieniais)
Kriminalinis/mistinis/draminis serialas apie moterį, praradusią atmintį ir iš minios išsiskiriančią savo įspūdingu tatuiruočių kiekiu. Pasirodo, kad kiekviena tatuiruotė yra užuomina į bylą, kurią turi išnagrinėti FTB, ir nebandykit jiems patarti pažiūrėti „Memento“. Kritikų reakcijos: kiek suprantu, serialas viską stato ant mistikos ir pamiršta savo veikėjus. Daug kas sako, kad įdomumas dėl to nenukenčia ir viskam padeda Jaimie Alexander, bet grynai mistiniai serialai be veikėjų ilgai neišgyvena. Laukiamumo indeksas: 5/10 (idėja domina, bet nelabai tikiu, kad formatas bus nusisekęs).

Scream Queens (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 22 d., antradieniais)
Ryano Murphy („American Horror Story“ ir „Glee“ kūrėjo) imperijos pratęsimas. Siaubą ir komediją derinantis serialas, pirmame sezone nagrinėsiantis vieno koledžo bendruomenės gyvenimą, kuomet į paviršių yra iškeliama 20 metų senumo nužudymo byla, į serialą įnešanti nemažai mistinių elementų. Kritikų reakcijos: yra pakvaišusių dėl serialo (dėl Jamie Lee Curtis ir Emma Roberts pasirodymų bei greito tempo) ir yra jį peikiančių (istorija neaiški, aktoriai nelabai susibendrauja). Tikėtina, kad jei patiko „Glee“ ir AHS, patiks ir šitas. Laukiamumo indeksas: 6/10 (nesu tarp Murphy gerbėjų, bet siaubo komedijos mane dažnai paveikia).

The Muppets (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 22 d., antradieniais)
Amerikietiškos televizijos klasika moderniu formatu. Nežiūrėsit, bet jei jau rašau apie premjeras, tai turiu priminti ir apie šitą.

Limitless (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 22 d., antradieniais)
To paties pavadinimo filmo tęsinys? Perdirbinys? Sunku suprasti. Apie žmogų, išskirtinio preparato dėka įgaunanti tobulą atmintį ir tampantį protingiausiu žmogumi pasaulyje. Yra šalutinių poveikių, tokių kaip iš kažkur išlendantis Bradley Cooperis. Kritikų reakcijos: giriamas pagrindinis aktorius ir serialo humoras, bet panašu, kad istorija yra paprastas filmo perdirbinys. Laukiamumo indeksas: 5/10 (standartinis „pažiūrėsiu pirmą seriją ir turbūt mesiu“ planas).

Rosewood (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 23 d., trečiadieniais)
Vienas iš tradicinių procedūrinių serialų apie patologijų specialistą, artimai dirbantį su teisėsauga ir turbūt nesilaikantį taisyklių, nes tokios yra televizijos taisyklės. Kritikų reakcijos: kažkas panašaus į nevykusį „Castle“ perdirbinį, skirtą grynai užkišti eterio laiką. Laukiamumo indeksas: 2/10 (linksmiems procedūriniams serialams aš pasiduodu lengvai; palieku šitam mažą viltį).

Heroes Reborn (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 24 d., ketvirtadieniais)
Jeigu sekat šitą blogą, tai žinot, kad „Heroes“ man (kartu su „Dexter“ ir dar pora serialų) yra daugiausiai nervų sugadinęs televizijos dalykas, turėjęs įspūdingą idėją ir palaipsniui ją visiškai sunaikinęs. Čia bus originaliojo serialo (pasakojusio apie išskirtines galias turėjusius žmones, kurie, norėdami išlikti, turėjo rasti ir padėti vienas kitam) tęsinys/perdirbinys, bet jį kuria tie patys žmonės, todėl gero nelaukiu. Kritikų reakcijos: dauguma sako, kad patiks, jeigu patiko originalas, o naujokams bus sunku įsitraukti. No shit. Laukiamumo indeksas: 3/10 (slapta tikiuosi, kad originalusis serialas dar nebuvo dugnas ir jie parodys kažką dar kvailesnio).

The Player (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 24 d., ketvirtadieniais)
Serialas apie paslaptingą turtuolį, turintį paslaptingą galingą kompiuterį, galintį padėti išsiaiškinti sunkiausias bylas, ir ilgainiui pasisamdantį paslaptingą buvusį kareivį. Paslapčių daug, nes vaidina Wesley Snipesas. Kritikų reakcijos: nemažai veiksmo, kas yra neįprasta NBC serialui, bet be veiksmo ten daugiau nieko ir nėra. Vėlgi, serialas su Snipesu toks ir turėtų būti. Laukiamumo indeksas: 3/10 (bus kažkas, kas atneš didžiulius reitingus, bet manęs tiesiog nesudomins).

Blood and Oil (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 27 d., sekmadieniais)
Serialas, padėsiantis lunatikams, rėkaujantiems apie Ameriką, naftą ir, tarkim, masonus. Pasakojama jaunos poros istorija po to, kai jie po didžiausio Amerikos istorijoje naftos telkinio atradimo nusprendžia įsikurdinti šalia jo ir veliasi į įvairiausias turto nepasidalinimo dramas. Kritikų reakcijos: yra vadinančių didžiausiu rudens nusivylimu. Eilinė, tik kiek brangesnė muilo opera su geresniais nei vidutiniškai aktoriais. Laukiamumo indeksas: 1/10 (ačiū ne).

Quantico (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 27 d., sekmadieniais)
Trileris apie būrį jaunuolių, besitreniruojančių FTB bazėje ir praeinančių įvairias pratybas siekdami tapti tikraisiais FTB agentais. Kritikų reakcijos: tipinis ABC serialas su nemažai muilo operos elementų ir greitu pasakojimo stiliumi, apie kurį ilgiau pagalvojus viskas subyra. Bet jeigu bus kažkas su „Scandal“ dvasia, skųstis negalėsiu. Laukiamumo indeksas: 4/10 (turbūt tiks laiko prastūmimui).

The Daily Show with Trevor Noah (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 28 d., kasdien)
Apie „The Daily Show“ ir Jono Stewarto įtaką man esu kalbėjęs ne kartą. Nesitikiu, kad Trevoras Noah jį pakeis ir to absoliučiai nenoriu, bet pamatyti mano pamiltą formatą pateiktą kiek kitaip jau nekantrauju. Laukiamumo indeksas: 8/10 (neturiu lūkesčių, tačiau pamatyti naujoves norisi).

Grandfathered (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 29 d., antradieniais)
Kai nesugalvoji kažko originalaus, pasinaudok „Inception“ patarimais. Komedija apie pasileidusį viengungį, neužsibūnantį su viena moterimi, vieną dieną sužinantį, kad jis turi sūnų, o pastarasis - dukrą, ir davai pabandom spėti, kurioj serijoj jiedu supras, kad yra vienas į kitą baisiai panašūs? Kritikų reakcijos: keista, nes sako, kad yra nemažai potencialo dėka tikrai talentingų aktorių ir nevienpusiško scenarijaus. Jeigu iššautų toks serialas, būtų visai smagu. Laukiamumo indeksas: 5/10 (pakilo paskaičius kritikų atsiliepimus, nes šiaip skamba baisiai banaliai).

The Grinder (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 29 d., antradieniais)
Komedija apie aktorių, kuris privalo grįžti į savo gimtąjį miestą po to, kai yra nutraukiamas jo serialas apie advokatus. Jis padaro logišką žingsnį ir nusprendžia pats tapti advokatu, nors jo advokatai tėvai žino, kad kaip advokatas jis būtų tikrai prastas. Man vienam žodis advokatas skamba žiauriai keistai? Kritikų reakcijos: dar viena keisto potencialo turinti komedija, kurios scenaristai supranta, ką daro, tik kol kas yra per daug užsispaudę. Radau tokių, kurie vadina viena geriausių sezono premjerų, tad gal Robas Lowe atrado savo nišą. Laukiamumo indeksas: 6/10 (sako, kad seriale pilna klipų iš įsivaizduojamo serialo, kuriame vaidino pagrindinis aktorius, ką noriu pamatyti kuo greičiau). 

Code Black (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 30 d., trečiadieniais)
Pagal dokumentinį filmą sukurtas serialas apie Los Andžele esančią ligoninę, kurioje dirba itin mažai darbuotojų, privalančių suktis aplink neįtikėtinai didelę pacientų minią. Kritikų reakcijos: emocijų nesukeliantis serialas, turintis ir gerų, ir blogų elementų, kas skamba baisiai neįdomiai. Būkit arba geri, arba blogi; vidutinybės telike neveikia. Laukiamumo indeksas: 3/10 (spėčiau, kad iš tokios idėjos galima sukurti rimtą dramą, bet nepanašu, kad taip bus. 

Dr. Ken (IMDb, YouTube, nuo spalio 2 d., penktadieniais)
Komedija su Kenu Jeongu priešaky, pasakojanti apie pagrindinio veikėjo gyvenimą, kuriame jis bando suderinti mylimą darbą ir psichoterapeutę žmoną. Kritikų reakcijos: NBC nori pasinaudoti Jeongo vardu tol, kol jis dar kažką reiškia, bet už visą serialo kūrybą atsakingas Jeongas nesukūrė absoliučiai nieko įsimintino. Laukiamumo indeksas: 3/10 („Community“ aktoriams visad suteikiami papildomi taškai).

Red Oaks (IMDb, YouTube, spalio 9 d. pasirodo pilnas sezonas)
Apie jauno tenisininko darbą prestižiniame country klube, kas yra tiesiog kitas beprasmiško turtuolių susibūrimo pavadinimas. Kritikų reakcijos: tikrai pozityvios. Giriamas serialo laikmetis (devintasis dešimtmetis), o coming of age istorija yra įgyvendinta ne banaliai, primenanti šio žanro klasikus. Laukiamumo indeksas: 7/10 (tikiu, kad gali tapti vienu iš neplanuotų sezono siurprizų). 

Crazy Ex-Girlfriend (IMDb, YouTube, nuo spalio 12 d., pirmadieniais)
Kaip suprantat pagal pavadinimą, serialas pasakos apie moterį, vis dar įsimylėjusią prieš dešimt metų mokykloje ją palikusį vaikiną, ir jį persekiojančią per visą šalį. Ai, sakiau, kad čia muzikinė komedija? Tai va. Kritikų reakcijos: kritikai vadina viena geriausių sezono naujienų, lengvai sukeliančią šypseną, ko dabartiniame telike reikia. Laukiamumo indeksas: 8/10 (tikiu, kad pamilti šitą dalyką bus nesunku). 

Truth Be Told (IMDb, nuo spalio 16 d., penktadieniais)
Komedija apie dvi poras - kaimynus ir geriausius draugus. Svarbiausias akcentas yra skiriamas stan-up karjerą bandančiam daryti herojui, kurio gyvenimas įtartinai primena serialo kūrėjo DJ Nash gyvenimą. Kritikų reakcijos: baisi komedija, priverčianti veikėjus diskutuoti banaliausiomis temomis naudojant kvailiausius dialogus su prastais aktoriais. Laukiamumo indeksas: 1/10 (aha). 

Supergirl (IMDb, YouTube, nuo spalio 26 d., pirmadieniais)
Viena iš labiausiai apkalbėtų sezono naujienų. Serialas apie legendinę „DC Comics“ heroję, pagaliau į superherojų serialų gausą įmetantis ir moterų. Kritikų reakcijos: entuziastingos. CBS televizija gali bandyti serialą paversti paprastu procedūriniu dalyku, bet aktoriai ir linksmas scenarijus patinka visiems. Laukiamumo indeksas: 8/10 (čia vaidins Melissa Benoist, kokių argumentų dar reikia?).

Wicked City (IMDb, YouTube, nuo spalio 27 d., antradieniais)
Dar vienas procedūrinis serialas, kuriame šįkart du detektyvai ieško dviejų romantines sąsajas turinčių serijinių žudikų, terorizuojančių „Sunset Strip“ rajoną. Kritikų atsiliepimai: nėra. Laukiamumo indeksas: 3/10 (vėlgi, procedūriniai kartais pavyksta). 

Ash vs. Evil Dead (IMDb, YouTube, nuo spalio 31 d., šeštadieniais)
Serialas, pasižymintis „Mad Max“ sindromu: iš visiškai juo nesidomėjusiu žmogaus išaugau į didžiausią jo faną iškart pamatęs treilerį. Legendinės franšizės tęsinys su legendiniais Samu Raimi ir Bruce'u Campbellu. Kritikų reakcijos: radau vieną, kurią rašęs žmogus baigė išprotėti nuo to, ką pamatė. Man tinka. Laukiamumo indeksas: 9/10 (netikiu, kad treileris bus baisiai apgavęs).

Sugrįžtantys serialai


Apačioje yra nurodyti serialai, pasirodantys jau ne pirmą sezoną. Šalia - jų sugrįžimo datos, rodymo dienos ir naujųjų sezonų treileriai, jeigu jie yra. Raudonu šriftu yra pažymėti serialai, kuriuos pats žiūriu ir kuriuos galiu rekomenduoti ir jums. Patarimas, jeigu norite rasti vien savo mėgstamą serialą: Ctrl+F yra jūsų draugas.

Drunk History (IMDb, nuo rugsėjo 1 d., antradieniais)

The League (IMDb, nuo rugsėjo 9 d., trečiadieniais)

You're the Worst (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 9 d., trečiadieniais)

Longmire (IMDb, YouTube, rugsėjo 10 d, paleistos visos serijos)

Z Nation (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 11 d., penktadieniais)

Continuum (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 11 d., penktadieniais)

Doll and Em (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 13 d., sekmadieniais)

The Mindy Project (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 15 d., antradieniais)

South Park (IMDb, nuo rugsėjo 16 d., trečiadieniais)

Doctor Who (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 19 d., šeštadieniais)

Gotham (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 21 d., pirmadieniais)

The Big Bang Theory (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 21 d., pirmadieniais)

Scorpion (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 21 d., pirmadieniais)

Castle (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 21 d., pirmadieniais)

NCIS: LA (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 21 d., pirmadieniais)

NCIS (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 22 d., antradieniais)

Fresh off the Boat (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 22 d., antradieniais)

NCIS: New Orleans (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 22 d., antradieniais)

The Mysteries of Laura (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 23 d., trečiadieniais)

The Middle (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 23 d., trečiadieniais)

The Goldbergs (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 23 d., trečiadieniais)

Empire (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 23 d., trečiadieniais)

Law and Order: SVU (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 23 d., trečiadieniais)

Modern Family (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 23 d., trečiadieniais)

black-ish (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 23 d., trečiadieniais)

Nashville (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 23 d., trečiadieniais)

Grey's Anatomy (IMDb, nuo rugsėjo 24 d., ketvirtadieniais)

Scandal (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 24 d., ketvirtadieniais)

Hot to Get Away with Murder (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 24 d., ketvirtadieniais)

Last Man Standing (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 25 d., penktadieniais)

Hawaii Five-O (IMDb, nuo rugsėjo 25 d., penktadieniais)

Blue Bloods (IMDb, nuo rugsėjo 25 d., penktadieniais)

Bob's Burgers (IMDb, nuo rugsėjo 27 d., sekmadieniais)

Once Upon a Time (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 27 d., sekmadieniais)

The Simpsons (IMDb, nuo rugsėjo 27 d., sekmadieniais)

Brooklyn Nine-Nine (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 27 d., sekmadieniais)

Family Guy (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 27 d., sekmadieniais)

The Last Man on Earth (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 27 d., sekmadieniais)

Agents of SHIELD (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 29 d., antradieniais)

Criminal Minds (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 30 d., trečiadieniais)

Chicago P.D. (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 30 d., trečiadieniais)

Bones (IMDb, nuo spalio 1 d., ketvirtadieniais) 

The Blacklist (IMDb, YouTube, nuo spalio 1 d., ketvirtadieniais)

Sleepy Hollow (IMDb, nuo spalio 1 d., ketvirtadieniais)

Madam Secretary (IMDb, nuo spalio 4 d., sekmadieniais)

The Good Wife (IMDb, nuo spalio 4 d., sekmadieniais)

Homeland (IMDb, YouTube, nuo spalio 4 d., sekmadieniais)

The Leftovers (IMDb, YouTube, nuo spalio 4 d., sekmadieniais)

CSI: Cyber (IMDb, nuo spalio 4 d., sekmadieniais)

The Affair (IMDb, YouTube, nuo spalio 4 d., sekmadieniais)

The Flash (IMDb, YouTube, nuo spalio 6 d., antradieniais)

iZombie (IMDb, YouTube, nuo spalio 6 d., antradieniais)

Arrow (IMDb, YouTube, nuo spalio 7 d., trečiadieniais)

Supernatural (IMDb, YouTube, nuo spalio 7 d., trečiadieniais)

American Horror Story: Hotel (IMDbYouTube, nuo spalio 7 d., trečiadieniais)

The Vampire Diaries (IMDb, YouTube, nuo spalio 8 d., ketvirtadieniais)

The Originals (IMDb, YouTube, nuo spalio 8 d., ketvirtadieniais)

Reign (IMDb, YouTube, nuo spalio 9 d., penktadieniais)

Undateable (IMDb, nuo spalio 9 d., penktadieniais)

The Walking Dead (IMDb, YouTube, nuo spalio 11 d., sekmadieniais)

Jane the Virgin (IMDb, YouTube, nuo spalio 12 d., pirmadieniais)

Fargo (IMDb, YouTube, nuo spalio 12 d., pirmadieniais)

Manhattan (IMDb, YouTube, nuo spalio 13 d., antradieniais)

Chicago Fire (IMDb, YouTube, nuo spalio 13 d., antradieniais)

Kingdom (IMDb, YouTube, nuo spalio 14 d., trečiadieniais)

The Knick (IMDb, YouTube, nuo spalio 16 d., penktadieniais)

Satisfaction (IMDb, YouTube, nuo spalio 16 d., penktadieniais)

Da Vinci's Demons (IMDb, YouTube, nuo spalio 24 d., šeštadieniais)

Grimm (IMDb, YouTube, nuo spalio 30 d., penktadieniais)

3 komentarai:

 1. ,,čia vaidins Melissa Benoist, kokių argumentų dar reikia?" - o kur ji yra pasižymėjusi? Aš ją tik Glee mačiau, tai man ji tokia nyki atrodė ir vaidyba nežavėjo. Tad ir Supergirl vien dėl jos kažkaip netraukia žiūrėti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Man ji Whiplash patiko (išspaudė daug iš abejotinos reikšmės vaidmens) ir Danny Collins šiais metais, ir kažkaip tikiu, kad šita vieta jai tiks.

   Panaikinti
  2. Oo, vadinasi, Danny Collins išsikeliu į priekį. Galgi nuomonė pagerės. :)

   Panaikinti