Puslapiai

2015 m. spalio 18 d., sekmadienis

Ką žiūrėsiu šį sezoną

Kadangi sulaukiau poros klausimų, kokius serialus ruošiuosi žiūrėti šį sezoną, nusprendžiau juos (paskubomis) surašyti į vieną vietą, kad žmonės galėtų argumentus aiškindami, kad aš turiu per daug laiko, kas gal yra tiesa, gal reiškia, kad aš miegu po tris valandas, bet į tai jau nesigilinkim.

Jeigu galvojat, kad nežiūriu kažko, ką tikrai tikrai turėčiau žiūrėti (nes, kaip matot, turiu porą dienų be serialų, tai jas būtinai reikia užpildyti), sakykite komentaruose ir beveik garantuoju, kad po kelių metų atrasiu laiko ir tiems jiems.


5 komentarai:

 1. Kaip dėl "Vikings"?
  Pasiteisinimui galiu pasakyti, kad gerus du metus šitas serialas ir manęs visiškai netraukė. Tematika neatrodė įdomi, laikmetis irgi netraukė. Tačiau netyčia per tv užmatyta vienos serijos atkarpa taip patraukė dėmesį, kad neatsispyriau ir peržiūrėjau pirmą seriją (na o po to jau ir visas likusias...).
  Labai kruopštus ir kokybiškas serialas.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Vis galvoju prie šito prieit, bet kažką naujo susirandu. Pasižadėjau sau, kad per šiuos metus peržiūrėsiu, tai norėčiau įgyvendint šitą planą.

   Panaikinti
  2. Smagu girdėti. Tikiuosi, jog serialas patiks ir nors maža reziume atsiras šiame puslapyje

   Panaikinti
 2. Pažiurėk Rick and Morty. Būtų įdomu sužinoti tavo nuomonę apie šį multiką :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pažiūrėjau. Vienas geriausių ir linksmiausių dalykų, kuriuos esu matęs telike. Apžvalgą turiu, bus artimiausiom savaitėm, nes turiu iki tol ką postint.

   Panaikinti