Puslapiai

2016 m. rugsėjo 7 d., trečiadienis

JAV TV 2016: naujienos, senienos ir kažkas per vidurį

hitfix.com nuotrauka
Kai atvėsta orai, pasibaigia Olimpiados ir ant lietuviškų žurnalų viršelių seni veidai žada naujas (skaityti: iš trečiarūšių vokiečių kanalų perpirktas) televizijų laidas, žinot, kad atėjo rugsėjis. Kartu su juo atėjo ir metas, kai į savo įtemptą tvarkaraštį tarp Facebooko ir Instagramo tikrinimo kažkur turėsit įtalpinti ir kalną naujų bei sugrįžtančių amerikietiškų serialų (tie, kuriems gyvenime pasiseka, dar sugeba ir dirbti bei pamiegoti).

Nors jau ne pirmus metus JAV televizijos nesisuka vien apie rudenį ir gerus serialus paleidžia nepriklausomai nuo metų laiko, rugsėjis ir spalis vis dar yra įprastinė naujų serialų išmetimo vieta (dauguma jų šitais mėnesiais ir miršta). Aišku, „nauji serialai“ dabar yra sąlyginis terminas. Kaip pamatysite apačioje, ne vienas jų yra perkurtas ir perdirbtas iš senų serialų, filmų ar knygų. Holivudas originalių idėjų stygiumi kaip niekad stipriai užkrėtė ir televiziją, nors čia situacija gal nėra tokia prasta.

Kaip ten bebūtų, šiemet ir vėl parengiau susipažinimą su svarbiausiomis šio televizijos sezono naujienomis, išankstinėmis kritikų reakcijomis į jas ir tai, ar tų serialų laukiu asmeniškai. Dar žemiau rasite televizijoje jau kurį laiką rodomų serialų sugrįžimo datas.

Kaip visad, stengsiuosi pasirodžius serialams pasidalinti savo mintimis apie pirmąsias jų serijas, jeigu tik pavyks išsiaiškinti, ar žmonės tikrai gali nemiegoti tris dienas.

Gero skaitymo ir laiko planavimo!

NAUJI SERIALAIAtlanta (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 6 d., antradieniais)
Komedija apie tai, kaip du pusbroliai bando prasimušti į repo pasaulio viršūnę. Serialas, dėl kurio Donaldas Gloveris nesugrįžo į šeštą „Community“ sezoną, todėl verta tikėtis kažko ypatingo. Kritikų reakcijos: ne vieną kartą mačiau palyginimus su „Louie“, tik čia yra daugiau tikrinio nei filosofinio humoro; rasinės temos serialui taip pat prideda ne vieną įdomumo lygį. Laukiamumo indeksas: 9/10 (Donaldas Gloveris seriale, kuris yra panašus į „Louie“, skamba pernelyg gerai, kad juo nebūčiau susidomėjęs)

Queen Sugar (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 6 d., antradieniais)
Drama apie dvi seseris. Viena yra atsiskyrusi nuo savo šeimos, kita - nusprendžianti susigrąžinti savo mirusio tėvo palikimą – cukranendrių plantaciją - ir su paaugliu sūnumi persikelianti į Luizianos provinciją. Sukūrė Ava DuVernay ir Oprah Winfrey - dvi galingiausios juodaodės moterys Holivude (kartu su Shonda Rhimes), todėl lengvo pasivaikščiojimo nesitikėkit. Kritikų reakcijos: kritikai mano Twitteryje serialą visiškai myli ir giria jį už vizualinį ir istorijos pasakojimo stilių, primenantį ne (kaip tikėjausi) muilo operą, o ilgą nepriklausomą filmą. Laukiamumo indeksas: 7/10 (pirmą seriją neabejotinai pažiūrėsiu, nors kirba mintis, kad man gali pasirodyti pernelyg paprastas)

Better Things (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 8 d., ketvirtadieniais)
Dar viena autobiografinė komedija, bandanti įrodyti, koks sunkus yra komikų gyvenimas (žr. „Louie“, „Maron“, „Mulaney“). Gelbėja tai, kad Pamela Adlon, sukūrusi šitą serialą su Louis CK, yra (sprendžiant iš vieno jos interviu, kurį perklausiau) išties įdomi - vieniša motina, auginanti tris vaikus ir nenustojanti žavėtis depresuojančiu gyvenimu. Kritikų reakcijos: unikalus serialas apie motinystę, kurį stipriai papildo neįprasta Adlon vaidyba. Laukiamumo indeksas: 8/10 (bet kas, ką kartu daro Adlon ir Louis CK, nusipelno bent minimalaus dėmesio)

Quarry (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 9 d., penktadieniais)
Amerika aiškiai pasiilgo aštunto dešimtmečio, kuomet politikai buvo vienas už kitą labiau korumpuoti, o hipiai nuoširdžiai tikėjo pasaulio tobulumu ir trukdė realistams. „Quarry“ į šią madą įsipaišys puikiai, nes čia pasakojama istorija apie jūrų pėstininką, aštuntajame dešimtmetyje sugrįžtantį iš Vietnamo ir suprantantį, kad prisitaikyti prie pasikeitusio gyvenimo yra klaikiai sunku. Kritikų reakcijos: kol kas nėra. Laukiamumo indeksas: 6/10 (treileris žada kažką tamsaus ir depresuojančio, ir jeigu neapsimes nevykusiu „True Detective“ klonu, gali būti kažkas originalaus)

One Mississippi (IMDb, YouTube, rugsėjo 9 d. pasirodo visas sezonas)
Tig Notaro sukurtas autobiografinis serialas apie jos pačios gyvenimą, kartu su motinos mirtimi, vėžio diagnoze ir sunkia šeima. Notaro yra nuostabi komikė, o jos istorija yra įdomi, todėl nesinori skųstis jos sprendimu šokti paskui kitus komikus kuriant dar vieną biografinę istoriją. Kritikų reakcijos: pozityvios, giriančios sausą Notaro stilių ir įdomų tvarkymąsi su sunkia tematika. Laukiamumo indeksas: 7/10 (Notaro yra nuostabi, tik nežinau, kiek depresuojančių serialų dar galiu pakelti)

Kevin Can Wait (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 19 d., pirmadieniais)
Komedija su Kevinu Jamesu apie į pensiją išeinantį policininką, namie besitvarkantį su žmona ir trimis vaikais, kurie elgiasi dar blogiau nei nusikaltėliai. Jei nepažįstat Kevino Jameso, jis yra vienas tų žmonių, kurie atsiranda kiekvienam Adamo Sandlerio filme, ir kurie tiesiog dievina visą humorą apie antrą galą. Kritikų reakcijos: visiškai tradicinis sitcomas su stereotipinėmis istorijomis, išsilaikantis ant to, kad Jamesas yra bent minimaliai pažįstamas veidas. Laukiamumo indeksas: 3/10 (komedijos, pastatytos vien apie pagrindinį aktorių, retai būna įdomios ir nesitiki, kad šita pakeis mano nuostatas)


The Good Place (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 19 d., pirmadienį, vėliau ketvirtadieniais)
Nemeluosiu: laukiamiausias serialas iš šio sąrašo. Komedija, kurią sukūrė „Parks and Recreation“ kūrėjas Mike'as Schuras, o pagrindinius vaidmenis atlieka Kristen Bell ir Tedas Dansonas? Mažai serialų žada tiek daug žavumo. Čia bus pasakojama apie miestelį pomirtiniame gyvenime, kuriame atsiduria gerus dalykus savo gyvenime padarę žmonės, ir jame atsiduriančią moterį, netikinčią, kad ji nusipelno ten būti. Kritikų reakcijos: kaip ir galima tikėtis, serialas spinduliuoja gerumu ir smagumu, yra juokingas ir aktoriai vaizdą pagerina dešimt kartų, net jeigu neaišku, kiek istorijų galima ištraukti iš tokios idėjos. Laukiamumo indeksas: 10/10 (Schur, Bell ir Danson. Kiek dar argumentų jums reikia?)

Bull (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 20 d., antradieniais)
Eilinis procedūrinis CBS serialas apie genialų teisininką, kuris šiaip tobulai atlieka savo darbą, bet kažkaip sunkiai bendrauja su žmonėmis ir nesusitvarko asmeninio gyvenimo. Originaliai taip. Pagrindinis aktorius - „NCIS“ palikęs Michaelas Weatherly, kuris buvo vienintelis kažkiek charizmos turėjęs žmogus tam seriale. Kritikų reakcijos: visiškai tradicinis procedūrinis serialas, atitinkantis visas šablono formas ir pasižymintis banaliausiomis įmanomomis istorijomis. Laukiamumo indeksas: 2/10 (procedūrinių serialų reikia, bet šitas nežada visiškai nieko, kas galėtų užkabinti)

This is Us (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 20 d., antradieniais)
Kažkokiu būdu „This is Us“ treileris (iki rašant šitą straipsnį) susirinko daugiau nei 8 mln. peržiūrų, kas yra keista, nors tuo pačiu metu viskas treileryje primena tą a la „The Notebook“ stilių, kur gražūs žmonės nervinasi tik dėl juos ištinkančių problemų. Seriale bus pasakojama apie grupę atskirus gyvenimus gyvenančių žmonių, po truputį suprantančių, kad juos sieja daugybė dalykų, ir jie pasiryžta išsiaiškinti bendras paslaptis. Kritikų reakcijos: giriami aktoriai ir maloni, „Parenthood“ primenanti serialo atmosfera, net jeigu ne vienas kritikas pripažįsta, jog sentimentalumo gali būti per daug. Laukiamumo indeksas: 6/10 (aktoriai yra išties aukšto lygio ir man nuoširdžiai norisi atrasti serialą, kuriam tiesiog pasiduodi, bet įtariu, kad čia bus per daug saldumo)

Lethal Weapon (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 21 d., trečiadieniais)
Modernus „Lethal Weapon“ perdirbinys, kurio prašė kokie trys žmonės ir visi jie dirba FOX televizijoj. Gal geriau peržiūrėkit visus „Lethal Weapon“ filmus, bus daugiau naudos. Kritikų reakcijos: tipinė veiksmo komedija, kuri nėra tokia bloga, kaip galima pagalvoti. Laukiamumo indeksas: 3/10 (kažkam tikrai patiks, bet vėlgi, aš gal geriau peržiūrėsiu originaliuosius filmus)

Speechless (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 21 dienos, trečiadieniais)
Komedija, kurios pagrindinė idėja humoru netrykšta. Čia pasakojama apie šeimą, turinčią cerebriniu paralyžiumi sergantį vaiką, ir iš paskutiniųjų siekiančią, kad jų gyvenimas netaptų slegiantis. Kritikų reakcijos: mačiau ne vieną kritiką, sakantį, kad tai yra geriausia nauja komedija, kartu su šviežia istorija apie slogią temą ir aktoriais, iš kurių geriausi yra vaikai. Laukiamumo indeksas: 7/10 (kai kurie serialai mėgsta naudotis jautriomis temomis tam, kad dirbtinai pritrauktų žiūrovų, todėl įdomu pamatyti, ar šis dar ir padaro kažką įdomaus)


Designated Survivor (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 21 d., trečiadieniais)
Neturėjau jokios nuomonės apie serialą tol, kol nepamačiau treilerio ir dabar suprantu, kad „Designated Survivor“ staigiai taps mylimiausiu mano serialu. Kieferis Sutherlandas vaidina po teroristų atakos prezidentu tampantį neaukšto rango politika, privalantį tvarkytis su jį užgriūnančia atsakomybe. Pernai mane negrįžtamai pavergė „Quantico“, šiemet šita garbė atiteks Sutherlandui. Kritikų reakcijos: greitai judantis, chaotiškas siužetas su įdomiais aktoriais, kas yra kritikuojama, nors man skamba tobulai. Laukiamumo indeksas: 8/10 (kaip suprast, kad jūs nelaukiat Jacko Bauerio prezidento vaidmenyje?)

Notorious (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 22 d., ketvirtadieniais)
Istorija, kurios pusė veiksmo vyksta teisės firmoje, kita pusė - televizijos užkulisiuose. Vyras ir moteris siekia susigriebti kuo daugiau galios sau, kad galėtų kontroliuoti kuo daugiau žmonių. Kritikų reakcijos: visiškai šaltos, nuolat mininčios, kad serialas pastatytas tik ant dviejų neįdomių žmonių, neturinčių jokio tikslo ir sugadinančių pusiau įdomią idėją. Laukiamumo indeksas: 2/10 (idėja gal skambėtų įdomiai, bet ne ABC televizijoj)

Pitch (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 22 d., ketvirtadieniais)
Drama apie merginą, tampančią pirmąja moterimi, patekusia į profesionaliąją beisbolo lygą. Turiu pripažinti: neįsivaizduoju, kokiu būdu dar nebuvo sukurtas panašus serialas, kadangi medžiagos rimtoms istorijoms ir konfliktams čia yra apsčiai. Kritikų reakcijos: vadinama geriausia nauja drama iš didžiųjų keturių kanalų dėl įdomaus vizualinio stiliaus, stiprios pagrindinės aktorės ir aktyvių dialogų, primenančių „The West Wing“. Laukiamumo indeksas: 7/10 (potencialo idėja tikrai turi, būdų ją sugadinti yra ne ką mažiau)

MacGyver (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 23 d., penktadieniais)
Taip, dar vienas perdirbinys. Šįkart legendinio devinto dešimtmečio serialo, kuriame pagrindinis veikėjas stebuklingai išsisukdavo iš įvairiausių ir pavojingiausių padėčių, ir šiaip buvo genijus. Aš jį žinau tik iš „Mythbusters“ mitų, todėl per daug nepykit. Kritikų reakcijos: neįdomi televizinė Bondo versija su daugiau laiko paprastiems žaisliukams nei veikėjams, bet pirmą seriją režisavo Jamesas Wanas, tai smagu bent jau vizualiai. Laukiamumo indeksas: 3/10 (filmai ir serialai apie iš sudėtingų situacijų pabėgančius žmones kartais būna įdomūs, tai minimaliai vilties pasilieku)

The Exorcist (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 23 d., penktadieniais)
Taip, atspėjot. Legendinio filmo perdirbinys. Taip, su kunigu ir dvasių išvarymu. Taip, geriau pažiūrėti originalų filmą nei šitą. Kritikų reakcijos: sako, kad nieko inovatyvaus, bet ir ne tragiška, kas tokio filmo perdirbiniui turėtų skambėti kaip įžeidimas. Laukiamumo indeksas: 2/10 (nu kam?)

Van Helsing (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 23 d. penktadieniais)
Serialas apie – atspėjote – Vanessą Helsing, tolimą garsiojo Van Helsingo giminaitę, prisikeliančią iš numirusių tam, kad kovotų su Žemę užgrobusiais vampyrais. Ir aš nejuokauju – jos vardas tikrai yra Venessa Helsing. Kritikų reakcijos: kol kas nėra. Laukiamumo indeksas: 2/10 (serialai, pastatyti vien aplink žudymą, niekad nedomina)

Son of Zorn (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 25 d., sekmadieniais)
Turbūt unikaliausią idėją šiemet turintis serialas, pasakojantis apie animacinį veikėją (stipriai panašų į Conaną Barbarą), bandantį susidraugauti su savo sūnumi ir pradėti normalų gyvenimą neanimaciniame pasaulyje. Kūrėjai - galingieji Chrisas Milleris ir Philas Lordas, pagrindinį veikėją įgarsina Jasonas Sudeikis, ir viskas skamba tiesiog linksmai. Kritikų reakcijos: kol kas matė tik pirmą seriją ir pastebi, kad padirbėti dar yra kur, nors potencialo yra išties daug. Laukiamumo indeksas: 8/10 (nuoširdžiai noriu pamatyti, ar taip originaliai skambantis dalykas bus išnaudotas tinkamai)

Channel Zero (IMDb, YouTube, nuo rugsėjo 27 d., antradieniais)
Antologinis serialas, kiekvienais metais žadantis pasakoti vis kitokias paslaptingas siaubo istorijas. Šiemet bus adaptuota Kriso Straubo knyga „Candle Cove“ apie vyrą, atsimenanti keistą lėlių teatro pasirodymą, kurį jis žiūrėdavo vaikystėje. Kritikų reakcijos: kol kas nėra. Laukiamumo indeksas: 5/10 (gerų siaubo serialų yra mažai; norėtųsi, kad šitas tradiciją pakeistų)

Marvel‘s Luke Cage (IMDb, YouTube, rugsėjo 30 d. pasirodo visas sezonas)
Dar vienas „Marvel“ serialas, kurį sukūrė „Netflix“. Šįkart - apie iš „Jessica Jones“ pažįstamą tvirtąjį ir nepašaunamąjį Luke'ą Cage'ą, kuris turbūt daug mušis tamsiuose skersgatviuose, nes visi „Marvel“ serialai tokie, ir visi vėl galėsim džiaugtis. Kritikų reakcijos: prasideda lėtai, bet pakentėti net labai verta (panašiai galima apibūdint visus „Marvel“ serialus). Laukiamumo indeksas: 8/10 („Marvel“ ir „Netflix“ kol kas neprašovė ir nepanašu, kad dabar padarys kokią nesąmonę)

Crisis in Six Scenes (IMDb, YouTube, rugsėjo 30 d. pasirodo visas sezonas)
Tai tikrai nutiko: prasikeikęs ir visiems paaiškinęs, kad padarė didelę klaidą, Woody Allenas įvykdė savo pasižadėjimą ir sukūrė serialą su „Amazon“. Kaip visada, niekas nežino, apie ką bus Alleno projektas, nors vien jo vardo užtenka, kad vieni pradėtų džiaugtis, kiti (tokie kaip aš) – jo vengti iš toli. Kritikų reakcijos: kol kas nėra. Laukiamumo indeksas: 4/10 (visad laukiu, kad Allenas sufeilintų negrįžtamai)

Westworld (IMDb, YouTube, nuo spalio 2 d., sekmadieniais)
Kalnu gandų apipintas HBO serialas, kurtas ne vienerius metus, su Anthony Hopkinsu ir Edu Harrisu priešaky. Pagal to paties pavadinimo filmą kuriamas serialas pasakos apie futuristinį pramogų parką, sugebantį suvienyti androidus ir kaubojus. Plius, čia bus daugybę skandalų sukėlusi orgijos scena, kuriai televizijoje niekas nėra turėjęs lygių. Čia tarp kitko. Kritikų reakcijos: vizualiai absoliučiai nuostabus, bet daug kas pastebi, kad įsivažiuoti serialui bus sunku. Laukiamumo indeksas: 7/10 (prieš metus laukiau nekantriai, bet iš patirties žinau, kad ilgam nukeliami filmai ar serialai nuo to retai pagerėja (aišku, tokie dalykai kaip „Mad Max: Fury Road“ mano nuomonę pakeičia, nors šansų nedaug))

Conviction (IMDb, YouTube, nuo spalio 3 d., pirmadieniais)
Hayley Atwell vaidina buvusio JAV prezidento dukterį, pradedančią vadovauti Niujorko teisininkų skyriui, užsiimančiam bylomis, kuriose žmonės galimai buvo neteisingai apkaltinti. Dar vienas procedūrinis serialas, džiuginantis nebent tuo, kad Atwell be darbo ilgai nesėdėjo. Kritikų reakcijos: mačiau ne vieną pasisakymą, kad serialas tiesiog per daug stengiasi būti unikaliu ir nerangiai aptaria socialines temas, net jeigu visai gali būti, kad taps pusiau įdomiu procedūriniu. Laukiamumo indeksas: 4/10 (Atwell visad uždirba papildomų taškų)

Timeless (IMDb, YouTube, nuo spalio 3 d., pirmadieniais)
Tikrai į „Legends of Tomorrow“ nepanašus dalykas apie trejetą mokslininkų, keliaujančių laiku tam, kad sustabdytų didžiausius nusikaltėlius istorijoje. Vaidina Abigail Spencer, todėl reikia bent apsimesti, kad susidomėjot. Kritikų reakcijos: visi pastebi serialo kvailumą ir absurdiškumą, ir man iš mokslinės fantastikos būtent tokių dalykų ir reikia, todėl nuteikia smagiai. Laukiamumo indeksas: 4/10 (pernai savo absurdiškumu mane sužavėjo „Quantico“, gal šiemet bus „Timeless“ eilė?)

No Tomorrow (IMDb, YouTube, nuo spalio 4 d., antradieniais)
Tipiškai skambantis CW serialas apie ramią merginą, kuri įsimyli riziką dievinantį vyrą, nuoširdžiai tikintį, kad artėja apokalipsė ir jis privalo kuo pilniau išnaudoti savo gyvenimą. Jauni žmonės, darantys pavojingus dalykus, ir žiūrovai, puikiai žinantys, kad tiems veikėjams niekas nenutiks, yra CW vizitinė kortelė, todėl per daug nenustebkit. Kritikų reakcijos: serialas spinduliuoja linksmumu ir atsipalaidavimu ir gali būti skirtas grynam laiko prastūmimui, nors pernelyg vengia rimtų temų. Laukiamumo indeksas: 5/10 (CW man yra hit-or-miss, todėl daugiau pasakysiu po pirmos serijos)

Frequency (IMDb, YouTube, nuo spalio 5 d., trečiadieniais)
Arba labai įdomiai, arba labai kvailai skambantis serialas, pasakojantis apie merginą, suprantančią, kad per radiją gali bendrauti su savo mirusiu tėvu, šiuo metu esančiu 1996-uosiuose metuose. Kartu jie bando pataisyti pasaulį ir - siurprizas! - savo santykius. Ai, ir serialas paremtas to paties pavadinimo filmu, kurio nesu matęs, tai įspėkit, ar jis geras. Kritikų reakcijos: daugiausiai abejingos, pažyminčios, kad serialas nelabai supranta keliavimo laiku logikos ir atrodo kiek per daug rimtai CW auditorijai. Laukiamumo indeksas: 4/10 (vienas tų, kurių idėja paaiškės po pirmos serijos)

Divorce (IMDb, YouTube, nuo spalio 9 d., sekmadieniais)
Sarah Jessica Parker grįžta į HBO su serialu, kuris tikrai tikrai nepanašus į „Sex and the City“ ir pasakos apie ilgą skyrybų procesą. Tik čia komedija, nes žinot, juk visos skyrybos būna tokios linksmos visiems aplinkiniams. Kritikų reakcijos: daug kam patinka, nes turi specifinį stilių ir SJP vaizdo pernelyg negadina. Laukiamumo indeksas: 6/10 (nepamenu, kada paskutinį kartą mane nuvylė HBO komedija, net jeigu SJP vaidyba nepagerina jokio projekto)

Insecure (IMDb, YouTube, nuo spalio 9 d., sekmadieniais)
HBO įrodinėja, kad jie yra turbūt vienintelis kanalas, kreipiantis normalų dėmesį į istorijų skirtingumą. Va jums serialas, kuris pasakos tiesiog apie juodaodės moters gyvenimą šiuolaikinėje visuomenėje, ir pasakykit jūs man, kada paskutinį kartą matėt kažką panašaus? Kritikų reakcijos: išskirtinai pozityvios, giriančios serialo protingumą ir potencialą istorijoms, kurios televizijoje atsiduria pernelyg retai. Laukiamumo indeksas: 8/10 (vienas tų minimalistinių serialų, kurie mane tiesiog pakerta)

American Housewife (IMDb, YouTube, nuo spalio 11 d., antradieniais)
Tragiška istorija apie moterį, kuri gyvena tarp turtingų žmonių, nedirba ir augina vaikus, ir turi suderinti savo-- whatever, vis tiek visi žino, kad tos moters problemos bus „kaip sužavėti kaimynes“ ir panašiai. Kritikų reakcijos: giriami pagrindiniai aktoriai ir sako, kad gali tapti kažkuo išties smagiu, nors tuo pačiu metu pastebi, kad yra per daug stereotipų apie moteris, jog serialą būtų galima priimti rimtai. Laukiamumo indeksas: 2/10 (komedijų dabar yra per daug, kad pradėčiau žiūrėti kažką tokio tradicinio)

Falling Water (IMDb, YouTube, nuo spalio 13 d., ketvirtadieniais)
Mistinis serialas apie vienodus sapnus sapnuojančius tris žmones, atrandančius ženklus kaip išsaugoti žmoniją. Trejetas kartu turi daug asmeninių problemų, skatinančių juos kuo nuoširdžiau padėti aplinkiniams. Kritikų reakcijos: dar vienas gražiai atrodantis serialas, nevykusiai kopijuojantis „Twin Peaks“ ir „Lost“. Laukiamumo indeksas: 3/10 (jūs žinot, kad antro „Lost“ norėčiau labiau nei bet ko, bet idėja turi skambėti bent kiek įdomiai)

Goliath (IMDb, Youtube, spalio 14 d. pasirodo visas sezonas)
„Amazon“ kuriamas serialas apie gėdą užsitraukusį teisininką, į kurį jau niekas nežiūri rimtai. Jis gauna bylą, kuri jam gali sugrąžinti praeityje buvusią šlovę. Vaidina Billy Bobas Thorntonas, pagalvojęs, kad šito serialo idėja dar niekad niekam nebuvo šovusi į galvą. Kritikų reakcijos: kol kas mažai, tik vienas kitas pastebėjimas, kad serialas yra tamsus ir Thorntonas vaidina gerai, kas jokiu būdu nėra siurprizas. Laukiamumo indeksas: 5/10 (Thorntoną myliu visur, tai bent jau suteiksiu progą)

Eyewitness (IMDb, YouTube, nuo spalio 16 d., sekmadieniais)
Pasakojimas apie žiaurų nusikaltimą, kurį pamato du paaugliai, nusprendžiantys tai laikyti visiškoje paslaptyje. Galiausiai jie supranta, kad paslaptis gali pražudyti juos pačius. Kritikų reakcijos: kol kas nėra. Laukiamumo indeksas: 6/10 (žmogžudystės istorija, pasakojama liudininkų akimis, yra retai pasitaikanti ir sveikintina idėja)


Chance (IMDb, YouTube, nuo spalio 19 d., trečiadieniais)
Hugh Laurie daktaro vaidmenyje? Kodėl apie šitą dalyką niekas nekalba? Anyway, serialas, kurį rodys „Hulu“, pasakos apie psichiatrą, kuris netyčiomis atsiduria paslaptingų įvykių sūkuryje ir įsivelia į savo paciento problemas, kurios galiausiai trukdo tvarkytis su griūnančia santuoka. Ai, ir čia yra psichologinis trileris, kurį režisuos „Room“ režisierius Lenny Abrahamsonas, jeigu dar ieškojot priežasčių žiūrėti. Kritikų reakcijos: kol kas nėra. Laukiamumo indeksas: 9/10 (kūrybinė komanda atrodo tikrai patikimai, Laurie myliu visa širdim, „Room“ yra geriausias praėjusių metų filmas ir net nebandykit šito dalyko sugadint)

Dirk Gently‘s Holistic Detective Agency (IMDb, YouTube, nuo spalio 22 d., šeštadieniais)
Max Landis – tokio klaikiai keisto interneto numylėtinio ir Johno Landis sūnaus – kuriamas serialas, paremtas Douglaso Adamso sukurtu veikėju, kas yra beveik garantuota kombinacija, kad internetas šitą dalyką įsimylės. Istorijos suksis apie detektyvą, sprendžianti antgamtines paslaptis, ir dar kažkur įsimaišys Elijah Woodas, kad lengvai sužavimi geekai susileistų. Kritikų reakcijos: kol kas nėra. Laukiamumo indeksas: 6/10 (adaptuoti Douglasą Adamsą gali tik bepročiai, bet pasilieku teisę klysti)

Man With a Plan (IMDb, YouTube, nuo spalio 24 d., pirmadieniais)
Sitcomas su Mattu LeBlancu, kurios pagrindinė idėja yra tai, kad čia yra sitcomas su Mattu LeBlancu. Baisiai stereotipiškai atrodanti komedija, pastatyta ant vieno aktoriaus, kuri turbūt susirinks stebuklingus reitingus, nes kaipgi kitaip. Kritikų reakcijos: pirma serija nepatiko niekam, bet po jos buvo pakeista pagrindinė aktorė, todėl dar daug kas gali pasikeisti. Laukiamumo indeksas: 2/10 (leiskit LeBlancui ramiai gyvent ir nevaidint kvailių)

The Great Indoors (IMDb, YouTube, nuo spalio 27 d., ketvirtadieniais)
Mažai yra projektų, kurie net turėdami Joelą McHale‘ą ir Stepheną Fry gali skambėti neįdomiai, bet šitas tai sugeba. Serialas pasakoja apie reporterį, turintį prisitaikyt prie šių laikų ir vadovauti būriui millennialsų. Ir jeigu dar nežinojot, joks protingas žmogus rimtam kontekste nėra panaudojęs žodžio „millennial“, todėl spręskit patys. Kritikų reakcijos: visas humoras yra nukreiptas į tai, kokie kvaili yra jauni žmonės, net jeigu kai kurie juokeliai yra visai neblogi. Laukiamumo indeksas: 4/10 (pažiūrėsiu vien dėl aktorių, nors visiškai netikiu, kad serialą galėsiu priimti rimtai)

Pure Genius (IMDb, YouTube, nuo spalio 27 d., ketvirtadieniais)
Medicininis procedūrinis serialas apie protingą žmogų iš Silicio slėnio, susipažįstantį su protingu žmogum iš medicinos pasaulio, ir jie abu nusprendžia pakeisti mediciną su naujausiomis technologijomis. Sukūrė Jasonas Katimsas, geriausiai pažįstamas kaip pagrindinis „Friday Night Lights“ ir „Parenthood“ scenaristas. Kritikų reakcijos: blankios, kalbančios apie visiškai kvailas istorijas, kurių gali neužtekti net vienam sezonui. Laukiamumo indeksas: 2/10 (o jeigu čia bus naujasis „Friday Night Lights“?)

Good Girls Revolt (IMDb, YouTube, spalio 28 d. pasirodo visas sezonas)
Stipriai „Mad Men“ primenantis serialas apie septinto dešimtmečio žurnalo redakciją ir intrigas tarp jame dirbančių žmonių. Dar vienas „Amazon“ projektas. Kritikų reakcijos: daug kam patinka ir giriama, kad čia daugiausiai dėmesio yra skiriama moterų pasauliui, kuris „Mad Men“ buvo nagrinėjamas, bet gal ne taip giliai; potencialo yra. Laukiamumo indeksas: 6/10 (palyginimai su „Mad Men“ nusipelno bent minimalaus dėmesio)


SUGRĮŽTANTYS SERIALAI


Žemiau pateikiami jau rodyti serialai, į televizijos ekranus grįžtantys artimiausiu metu. Raudonai paryškinti serialai yra tie, kuriuos žiūriu ir galiu rekomenduoti aš pats.

Masters of Sex (IMDb, nuo rugsėjo 11 d., sekmadieniais)

American Horror Story (IMDb, nuo rugsėjo 14 d., trečiadieniais)

Blindspot (IMDb, nuo rugsėjo 14 d., trečiadieniais)

Z Nation (IMDb, nuo rugsėjo 16 d., penktadieniais)

Gotham (IMDb, nuo rugsėjo 19 d., pirmadieniais)

The Big Bang Theory (IMDb, nuo rugsėjo 19 d., pirmadieniais)

Lucifer (IMDb, nuo rugsėjo 19 d., pirmadieniais)

NCIS (IMDb, nuo rugsėjo 20 d., antradieniais)

Brooklyn Nine-Nine (IMDb, nuo rugsėjo 20 d., antradieniais)

New Girl (IMDb, nuo rugsėjo 20 d., antradieniais)

Scream Queens (IMDb, nuo rugsėjo 20 d., antradieniais)

Agents of S.H.I.E.L.D. (IMDb, nuo rugsėjo 20 d., antradieniais)

NCIS: New Orleans (IMDb, nuo rugsėjo 20 d., antradieniais)

The Goldbergs (IMDb, nuo rugsėjo 21 d., trečiadieniais)

Empire (IMDb, nuo rugsėjo 21 d., trečiadieniais)

Law & Order: SVU (IMDb, nuo rugs4jo 21 d., trečiadieniais)

Modern Family (IMDb, nuo rugsėjo 21 d., trečiadieniais)

black-ish (IMDb, nuo rugsėjo 21 d., trečiadieniais)


Chicago P.D. (IMDb, nuo rugsėjo 21 d., trečiadieniais)

Grey‘s Anatomy (IMDb, nuo rugsėjo 22 d., ketvirtadieniais)

Rosewood (IMDb, nuo rugsėjo 22 d., ketvirtadieniais)

Superstore (IMDb, nuo rugsėjo 22 d., ketvirtadieniais)

Chicago Med (IMDb, nuo rugsėjo 22 d., ketvirtadieniais)

The Blacklist (IMDb, nuo rugsėjo 22 d., ketvirtadieniais)

How to Get Away With Murder (IMDb, nuo rugsėjo 22 d., ketvirtadieniais)

Transparent (IMDb, rugsėjo 23 d. pasirodo visas sezonas)

Last Man Standing (IMDb, nuo rugsėjo 23 d., penktadieniais)

Dr. Ken (IMDb, nuo rugsėjo 23 d., penktadieniais)

Hawaii Five-O (IMDb, nuo rugsėjo 23 d., penktadieniais)

Blue Bloods (IMDb, nuo rugsėjo 23 d., penktadieniais)

Bob‘s Burgers (IMDb, nuo rugsėjo 25 d., sekmadieniais)

The Simpsons (
IMDb, nuo rugsėjo 25 d., sekmadieniais)

Family Guy (
IMDb, nuo rugsėjo 25 d., sekmadieniais)

Once Upon a Time (IMDb, nuo rugsėjo 25 d., sekmadieniais)

Secrets and Lies (IMDb, nuo rugsėjo 25 d., sekmadieniais)

The Last Man on Earth (IMDb, nuo rugsėjo 25 d., sekmadieniais)

Quantico (IMDb, nuo rugsėjo 25 d., sekmadieniais)


Criminal Minds (IMDb, nuo rugsėjo 28 d., trečiadieniais)

Code Black (IMDb, nuo rugsėjo 28 d., trečiadieniais)

Younger (IMDb, nuo rugsėjo 28 d., trečiadieniais)

Impastor (IMDb, nuo rugsėjo 28 d., trečiadieniais)

NCIS: LA (IMDb, nuo spalio 2 d., sekmadieniais)

Madam Secretary (IMDb, nuo spalio 2 d., sekmadieniais)

Shameless (IMDb, nuo spalio 2 d., sekmadieniais)

Elementary (IMDb, nuo spalio 2 d., sekmadieniais)

Scorpion (IMDb, nuo spalio 3 d., pirmadieniais)

The Mindy Project (IMDb, nuo spalio 4 d., antradieniais)

The Flash (IMDb, nuo spalio 4 d., antradieniais)

Arrow (IMDb, nuo spalio 5 d., trečiadieniais)

The Ranch (IMDb, spalio 7 d. pasirodo visas sezonas)

Supergirl (IMDb, nuo spalio 10 d., pirmadieniais)

2 Broke Girls (IMDb, nuo spalio 10 d., pirmadieniais)

The Middle (IMDb, nuo spalio 11 d., antradieniais)

Fresh Off the Boat (IMDb, nuo spalio 11 d., antradieniais)

The Real O‘Neals (IMDb, nuo spalio 11 d., antradieniais)

Chicago Fire (IMDb, nuo spalio 11 d., antradieniais)

Legends of Tomorrow (IMDb, nuo spalio 13 d. ketvirtadieniais)

Supernatural (IMDb, nuo spalio 13 d., ketvirtadieniais)

Jane the Virgin (IMDb, nuo spalio 17 d., pirmadieniais)

The Odd Couple (IMDb, nuo spalio 17 d., pirmadieniais)

Black Mirror (IMDb, spalio 21 d. pasirodo visas sezonas)


The Vampire Diaries (IMDb, nuo spalio 21 d., penktadieniais)

Crazy Ex-Girlfriend (IMDb, nuo spalio 21 d., penktadieniais)

The Walking Dead (
IMDb, nuo spalio 23 d., sekmadieniais)

Mom (IMDb, nuo spalio 27 d., ketvirtadieniais)

Life in Pieces (IMDb, nuo spalio 27 d., ketvirtadieniais)

O kurių serialų labiausiai laukiate jūs?

1 komentaras: