Apie

Sveiki atvykę į Telemano BLOGą. Ribotomis paties Telemano žiniomis, tai šiuo metu vienintelis apie televizijos serialus kažkiek plačiau rašantis blogas Lietuvoje (jei tai netiesa - sakykit, šį melagingą teiginį be ceremonijų išbrauksiu ir džiaugsiuosi konkurencija; kažkada "Pinigų kartos" bloge ši tema buvo pradėta, bet jau kurį laiką yra apmirusi. UPDATE: kas, jeigu ne aš, ją ir prikėliau. 2nd UPDATE: taip, rubrika ir vėl apmirusi).

Jau kurį laiką esu užsikrėtęs serialų manija ir juos žiūriu kai tik randu laisvą minutę. Paprastai serialus žiūrėdavau pagal pažįstamų rekomendacijas ar riboto pasirinkimo lietuviškosiose televizijose dėka. Kažkuomet užklydau į "AV Club" bei panašius puslapius ir supratau, jog televizijos žiūrėjimas (kaip man daugelis sakė ir tebesako) nėra laiko gaišimas - tai menas, kurį įžvelgti gali ne kiekvienas. Po šio supratimo serialus aš pradėjau žiūrėti atidžiau ir juose ieškoti gilesnės prasmės. Nors visame šiame vadinamųjų kritikų pasaulyje esu visiškas naujokas, esu pasiryžęs tobulėti visomis prasmėmis. Kino pasaulis man taipogi nėra svetimas, tačiau jiems dabar skiriu mažesnį dėmesį. Esu įvairių kino apdovanojimų mėgėjas, todėl jiems nominuotų filmų apžvalgas karts nuo karto čia galite rasti.

Kadangi serialų žiūrėjimu užsikrėčiau palyginus neseniai, žiūriu ir nemažai pasibaigusių, ir, kai kurių nuomone, atgyvenusių serialų. Bet kadangi daugelis kritikų pripažįsta, kad paskutiniajame dešimtmetyje įvyko televizijos revoliucija, tuo tikrai nesigailiu. Stengiuosi neatsilikti ir nuo šių dienų naujovių, tačiau mėgstu žiūrėti kokybišką turinį, tad kol serialas nebuvo eteryje tiek laiko, kad jį kritikai galėtų objektyviai įvertinti, jis į mano akiratį nepakliūna.

Apie save pasakoti nenoriu, bet jeigu skaitysite mano įrašus mano charakterį turėtumėte pažinti (jei nesupratot, atstovauju vyriškąją giminę).

2012 m. vasarą pradėjau ir retkarčiais vis dar rašau 2013 m. žiemą užbaigiau Sportomano BLOGą, o sportinė-kūrybinė ugnelė kažkur dingo. 

Ir anksčiau, ir dabar stengiuosi išsaugoti anonimiškumą, nes į jokius žurnalistus ar visuomenės veikėjus patekti nepretenduoju (nors norėčiau retkarčiais būti išgirstas).

Esu atviras pasiūlymams ir į visus pažadu atsakyti. Galite rašyti žinutę į blogo Facebook puslapį arba e-mailą: teleblogas@gmail.com

Visi straipsniai yra originalūs ir rašyti mano paties (pasitaikius išimčiai tai būtinai nurodysiu), todėl jeigu norite mano straipsnį publikuoti kur nors kitur, apie tai būtinai praneškite. Esu sukalbamas žmogus, tad jeigu su manimi elgsitės žmogiškai, atsakysiu tuo pačiu. Kitaip gali būti su "Pinigų kartoje" publikuotais straipsniais, bet viską išsiaiškinsim.

Jei galvojate, jog vertinimas serialui ar filmui yra per aukštas ar per žemas, atsiminkite - tai itin subjektyvus vertinimas, pagrįstas vien tik mano nuomone. Į diskusijas dėl to galiu leistis 24/7. Dešimtukų rašyti į kairę ir į dešinę aš tikrai neketinu, kadangi juos gauti privalo šedevras, o tokių tikrai nėra daug.

Apžvelgtus serialus ar filmus stengiuosi tvarkingai surūšiuoti ir suskirstyti, tad jeigu ieškote ko nors konkrečiai - dešinėje esančios kategorijos (arba viršuje esanti paieška) turėtų jums padėti.

Dėkoju, kad paaukojot savo laiką skaitydami mano monologą ir labai džiaugsiuosi, jei nuspręsite į šį blogą grįžti dar kartą. Iki!

5 komentarai:

 1. Tiesiog norėjau padėkoti už Jūsų nuostabų blogą. Atradau jį prieš kelis mėnesius ir nuo tada tikrinu bei skaitau kasdien. Galiu prisipažinti, kad perskaityti tamstos komentarą neretai būna netgi įdomiau, nei pažiūrėti vieną ar kitą serialą (išties - sugebate sudominti). Aišku, kartais tenka perskaityti ir tai,kas nelabai sutampa su mano nuomone, bet taip juk ir turi būti.
  Taigi ačiū už puikias įžvalgas ir blogui skiriamą laiką, Tik nenustokit rašyt!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū. Rašyti tikrai nežadu sustoti, ypač jei ir toliau bus tokių skaitytojų, todėl dėl šito kol kas nesijaudinkit. Po Naujųjų labiau orientuosiuosi į kokybę, todėl straipsnių gali sumažėti, tačiau drastiškų pasikeitimų nebus.

   Panaikinti
 2. Nuolat skaitau jau nežinau kiek laiko, dažniausiai tyliai, nors kartais parašau kokį komentarą... :)
  Iš esmės norėtųsi palinkėti daugiau skaitytojų, nes apžvalgos tikrai išskirtinės ir lengvai skaitomos, o svarbiausia, mano subjektyvia nuomone, labai teisingos!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dėkui. Paprastumą stengiuosi išlaikyti, nors labai dažnai pradedu per daug plėstis, tai malonu, kad tai netrukdo. O daugiau skaitytojų gali atsirasti tik kitiems dalijantis šituo blogu, tai čia mano toks vienintelis nesubtilus prašymas būtų. :-)

   Šiaip tą patį galėčiau ir apie kinfo.lt pasakyti. Malonu matyt, kad Lietuvoj pagaliau atsiranda rimtų žiniasklaidos priemonių apie kiną ir televiziją.

   Panaikinti
 3. Puikus blogas, bet patarciau puslapi pakeist I sviedubgona, kad lengviu skaityt butu :)

  AtsakytiPanaikinti