Dingę


Daug serialų laikui bėgant keitė mano suvokimą apie televiziją, ir tai jie sėkmingai daro iki šiol, tačiau tai, kokį aš šuolį padariau su serialu „Dingę“, neprilygs niekam. Šis, šešis sezonus trukęs projektas mane visiškai transformavo iš kartkartėm prie „Hauso“ užbėgančio žmogaus iki tokio, kuris serialus dabar vadina geriausia meno forma. Įsiminkit tai, kad aš nesakau, jog „Dingę“ yra geriausias serialas - taip toli gražu nėra, ir aš kiekvienoje serijoje galiu įvardinti daromas klaidas nedrebėdamas būtent todėl, kad aš skiriu geriausią ir mėgstamiausią. Aš myliu daug serialų, ir myliu visus, kurių dar nesu matęs, nes dar neturiu teisės jų nekęsti, tačiau niekas šioje srityje nepralenks „Dingusių“.

Todėl tokiam serialui, kuris mane ir privertė rašyti apie televiziją, duoklę atiduoti reikia. Ir tai darau būdu, kuris nėra mano paties sugalvotas, tačiau toks, kuris man, pirmą kartą jį pamačiusiam, pasirodė labai priimtinas. Tai bus atskirų serijų apžvalgos, kurios kreips dėmesį tik į tai, kas vyko per jas ir iki jų, visiškai nesistengiant galvoti apie ateitį (tiesa, ateitį ignoruoti gali būti sunku). Būtent dėl šios priežasties apžvalgos labai tiks visiškai žaliems, kurie taip galės pajausti tikrąją vieno įspūdingiausių serialų dvasią.

Aš pats tai darau ir dėl malonumo, ir žiūrėdamas į ateitį. Norėčiau galiausiai rašyti daugiau atskirų serijų apžvalgų, ir sritis, kurią pažįstu, tam pasipraktikuoti yra pakankamai gera. O malonumas čia ateis savaime - paskutiniuosius tris sezonus esu matęs tik vieną kartą ir jų įvykių gerai neatsimenu, tad galbūt kai ką žiūrėsiu ir šviežiomis akimis.

Jeigu į šį puslapį užklydote niekada nematę „Dingusių“, apsvarstykite šį įspėjimą: jei pažiūrėsit pirmąją jo seriją, kelio atgal nebus. Jei taip ir padarysit, rasit mane čia, su, eventually, 121 serijos apžvalga.

ATNAUJINTA: apžvalgos buvo pradėtos 2013 metų kovo 9 d., užbaigtos - 2014 metų gegužės 7 d. Iššūkis truko 425 dienas, parašyti 115 straipsnių, kurių lankomiausiu iškart tapo paskutinės serijos apžvalga. Dėkoju tiems, kas į šią kelionę dar kartą leidosi kartu.

Pirmas sezonas
 1. Pilot (Part I)
 2. Pilot (Part II)
 3. Tabula Rasa
 4. Walkabout
 5. White Rabbit
 6. House of the Rising Sun
 7. The Moth
 8. Confidence Man
 9. Solitary
 10. Raised by Another
 11. All the Best Cowboys Have Daddy Issues
 12. Whatever the Case May Be
 13. Hearts and Minds
 14. Special
 15. Homecoming
 16. Outlaws
 17. ...in Translation
 18. Numbers
 19. Deus Ex Machina
 20. Do No Harm
 21. The Greater Good
 22. Born to Run
 23. Exodus (Part One)
 24. Exodus (Part Two)
Antras sezonas

4 komentarai:

 1. Fantastika. Sakaitant patyriau kažkokią ekstazę.

  AtsakytiPanaikinti
 2. perziurint dabar jau trecia karta Lost skaitau sias apzvalgas, kazkaip net kitaip ziurai seriala,dar labiau isijausdamas. Super apzvalgos,daug darbo ideta :)

  AtsakytiPanaikinti